Produkty


ORZECHY BRAZYLIJSKIE

Są to orzechy pochodzące z ekologicznych upraw z Ameryki Południowej. Sprawdzają się świetnie jako przekąska lub dodatek do sałatek lub ciast. Duża zawartość substancji mineralnych, takich jak miedź, magnez czy selen, i witamin wpływa pozytywnie na układ krążenia, odpornościowy oraz kostny.


MIESZANKA STUDENCKA Z ŻURAWINĄ BIO

Mieszanka zawiera w sobie rodzynki, migdały, orzechy i żurawinę. Stanowi źródło energii potrzebnej do nauki i czynnego życia. Może być uzupełnieniem diety ludzi w każdym wieku. Zawiera wiele witamin, soli mineralnych oraz naturalne tłuszcze i wszystko w postaci najlepiej przyswajalnej przez organizm..


SYROP Z AGAWY BIO

Syrop z agawy to doskonała substancja słodząca i świetna alternatywa do tradycyjnego cukru. Idealnie nadaje się do deserów i wypieków. Jego naturalną cechą jest posiadanie pewnych ilości potasu, wapnia, magnezu i żelaza. Dzięki bardzo niskiemu indeksowi glikemicznemu IG15 jest polecany diabetykom.


MANGO BIO

Mango pochodzące z czystych i ekologicznych upraw indyjskich oraz w postaci suszonej stanowi niezwykłą przekąskę oraz może być dodatkiem do ciast i deserów. Zawierające w sobie wiele witamin, m.in. A, B1, B2, C, PP, oraz soli mineralnych i cukrów naturalnych ma pozytywny wpływ na układ krążeniowy oraz trawienny i dzięki działaniu cukru dodaje energii życiowej.
NAPOJE NOW


NOW to nowa seria napojów produkowanych przez browar Neumarkter Lammsbräu. Skrót oznacza Nowy Ekologiczny Świat (z ang. New Organic World) i wyznacza nowy prąd napojów bezalkoholowych na bazie naturalnych soków owocowych. Produkt dostępny jest w siedmiu smakach.